Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Škola nemá účet na žádné sociální síti z důvodu ochrany soukromí žáků a pedagogů.

Informace tvářící se jako oficiální na Instagramu, Facebooku, TikToku atd. jsou podvodné.

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Sportovní den 1. stupně

23. 9. 2020

se opravdu vydařil. Počasí mladým sportovcům přálo, závodní nasazení bylo jedinečné a výkony vynikající!

Slavnostní předání cen za TechnoChallenge pro Patrika Hořejšího

21. 9. 2020

Patrik Hořejší ze 7.B se v březnu zúčastnil technické soutěže pro žáky základních škol  pořádané Katedrou technické a informační výchovy na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a skvěle se svým modelem letadla umístil na 3. místě.

Pravidla pro používání roušek

9. 9. 2020

Upozorňujeme, že mimořádné opatření MZ zavádí od pátku 18.9.2020 povinnost používání roušek na 2. stupni ZŠ (6. - 9. třída) po celou dobu vyučování, tedy i ve třídách. Na 1. stupni (1. - 5. třída) zůstává zachována povinnost nosit roušky ve všech společných prostorách školy.

Adaptační kurz 6. tříd

9. 9. 2020

na Lovecké chatě v Horce n/M se opravdu vydařil. Počasí přálo, všichni si užili spoustu her na prohloubení vztahových vazeb, seznámili se s novými spolužáky a na závěr si opekli špekáčky.

1. září 2020 je prvním dnem

1. 9. 2020

nového školního roku pro všechny žáky naší školy, ale hlavně pro 62 prvňáčků a 15 žáků přípravné třídy. Nové školáky přivítal pan ředitel spolu s náměstkem primátora Ing. Otakarem Bačákem a popřáli jim klidný a úspěšný nástup do školy.