Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Jsme škola s dlouholetou tradicí. Výuka probíhá podle Školního vzdělávacího programu Živá škola.

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Zápis do 1. ročníku - aktuální informace

27. 3. 2020

Zápis do 1. ročníku se uskuteční na naší škole ve dnech 1. - 10. dubna 2020. Zápis se uskuteční bez přítomnosti dítěte. Zákonný zástupce doručí pouze vyplněnou Žádost o přijetí a Zápisní list dítěte (popřípadě i Žádost o odklad) na adresu školy a to jedním z těchto způsobů:
1) datovou schránkou
2) e-mailem s elektronickým podpisem na adresu hlavacovad@zsholeckova.cz
3) poštou na adresu školy
4) osobně do schránky umístěné vedle hlavního vchodu školy v zalepené obálce s nápisem ZÁPIS
Věnujte pozornost správnému vyplnění všech údajů a hlavně kontaktů na zákonné zástupce.

24. 3. 2020

Jsme jediná škola a školka v Olomouci, která je otevřená pro děti rodičů, kteří pracují v záchranných složkách - hasičů, vojáků, policistů, lékařů a sester z nemocnice. Zajistit provoz a dodržet veškerá hygienická opatření nám pomáhalo a pomáhá spousta lidí. Dovolte, abychom poděkovali všem. Jedná se především o magistrát našeho města a paní PhDr. Hanu Fantovou za organizační pomoc, Katedru organické chemie PřF UP za dodání desinfekce, hasiče, kteří sehnali materiál k šití roušek, kolektiv našich kuchařek v čele s paní Pavlou Hybenovou, které šijí roušky pro děti i zaměstnance. Děkujeme vám všem, kteří nás podporujete v této složité situaci. Ředitelství školy.

Zpívá celé Česko ZDE
Reportáž TV Prima ZDE

Žáci ze 6.B sdílejí radost

24. 3. 2020

Žáci ze 6. B dostali za úkol vyfotit to, co jim v současné době udělalo radost nebo co se jim povedlo. A nebo nakreslit obrázek pro radost. Kristýnka dokonce složila i báječnou básničku. Podívejte se, jak tráví volný čas a jak se udržují v kondici - fyzické i duševní. Fotku přikládá i „pančelka“ Kovářová.

Šijeme roušky

23. 3. 2020

Kuchařky naší školy pod vedením paní vedoucí Pavly Hybenové nezahálí a ve volných chvílích šijí svépomocí roušky. Zaměstnanci škol je musí nosit po celý den v práci, tak ať jsme vybaveni na tento týden. Kuchyně začíná vařit pro děti rodičů, kteří pracují v záchranných složkách státu.
Díky pomoci Mgr. Hlaváčové, Mgr. Smékalové a Mgr. Janotové zvládli ušít  asi 1000 roušek,  přebytky věnovali na dětskou JIP FN Olomouc, urgentní příjem, internu a Hospic na Sv. Kopečku.

Domácí výuka žáků

11. 3. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální situaci je naše škola nadále uzavřena, pokračuje domácí výuka. Žáci plní učivo na základě týdenních plánů dle pokynů vyučujících. V případě jakýchkoliv problémů kontaktujte vyučující jednotlivých předmětů na služebním mobilu v době od 9.00 do 15.30 hod. nebo prostřednictvím e-mailu.