novinky

první stránkapředchozí stránka   1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11| ...z 53   další stránkaposlední stránka   1 - 10 celkem záznamů522
Cvičení v přírodě

28.6.2018 - se konalo pro všechny žáky naší školy ve čtvrtek 28.6.2018. Děti si připomněly zásady správné evakuace při cvičném poplachu, znovu se seznámily s pravidly bezpečnosti při koupání, sportování, jízdě na kole... celá aktualita »

Sportovní den 2. stupně

25.6.2018 - Během sportovního dne proběhly turnaje v softballu, fotbalu, vybíjené, házené a přehazované. Všichni žáci se dále zúčastnili maratonského běhu v čase 2:25. celá aktualita »

2. místo na mezinárodním turnaji v miniházené

25.6.2018 - Velká Bystřice pořádala další ročník Memoriálu Jana Kratiny. Letos se zúčastnilo 35 družstev ve třech kategoriích. Naše družstvo, tvořeno čtyřmi dívkami a pěti hochy prohrálo až finálový zápas s Pecine z Chorvatska a obsadilo krásné 2. místo! celá aktualita »

Světový pohár v parkurovém skákání

23.6.2018 - navštívila 2.A. Žáci si vyzkoušeli trénink krasojezdkyň, překonávání překážek a samozřejmě fandili našim reprezentantům. celá aktualita »

Lesní pedagogika

21.6.2018 - Přímo v terénu se včera učili druháci. Dozvěděli se toho hodně o lese přímo od pravých lesáků. Zahráli si i spoustu her, dokonce si i natrhali lesní plody. celá aktualita »

Mladý Posluchovský záchranář

18.6.2018 - Dívčí družstvo skončilo na pěkném 10. místě z 18 škol celého olomouckého kraje a družstvo učitelů na 3. místě. Všichni si ověřili a prohloubili své znalosti, dovednosti a zkušenosti z oblasti 1.pomoci, zdravovědy, pobytu v přírodě a překonávání překážek. Velkou roli hrála také spolupráce všech zúčastněných. celá aktualita »

Krásný den prožili třeťáci v Archeoskanzenu Modrá

13.6.2018 - Během výkladu kostýmovaných průvodců se dozvěděli mnoho zajímavostí ze života obyvatel Velké Moravy, ochutnali chléb ze staré pece, vyzkoušeli si oděvy a zbraně, posadili se do lavic staroslověnské školy. V areálu Živá voda se seznámili s životem ve vodě i kolem, velkým zážitkem byl pobyt v podvodním tunelu. Den si všichni báječně užili! celá aktualita »

Beach handball v podání 7. B na Horním náměstí

12.6.2018 - V úterý 12.6 patřilo hřiště na Horním náměstí po celý den plážové házené. celá aktualita »

Den středoškolákem

8.6.2018 - V úterý 5. června si žáci 9. ročníku vyzkoušeli jaké to je, být studentem Střední školy logistiky a chemie v Olomouci. Studenti 2. ročníku oboru Aplikovaná chemie (mezi kterými jsou i 4 naši bývalí žáci) je provedli školními laboratořemi, ve kterých si mohli prohlédnout i vyzkoušet spoustu chemických pokusů. celá aktualita »

Okresní kolo Pythagoriády

6.6.2018 - V úterý 29. května se na ZŠ Stupkova konalo okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Naši školu tentokrát reprezentovalo 9 žáků (6 ze ZŠ Holečkova a 3 ze ZŠ Rooseveltova). celá aktualita »

Úřední hodiny o prázdninách:

pondělí 9.00 - 11.00 hod.

Pondělí 23.7.2018

Jídelní lístek je pouze ve formátu PDF v odkazu Jídelníček na celý týden, vytisknout.

Jídelníček na celý týden »