Beseda Pacifická hřebenovka

27. 11. 2019

Beseda Pacifická hřebenovka

Žáci si mohli vyzkoušet, jaké to je, nést na zádech batoh se všemi potřebnými věcmi pro přežití v kalifornské poušti nebo horách Sierry Nevady. To vše doplněno fotografiemi z cesty a autorčiným poutavým vyprávěním.

Na závěr si každý z účastníků převzal svůj tzv. bucket list, kde si může začít zaznamenávat svá přání a cíle, kterých chce v životě dosáhnout. Pak už stačí jen dostatek odhodlání, motivace a  úsilí ke splnění těchto cílů.  Důkaz o tom, že nic není nemožné, nám  Lucka podala s přesvědčivostí sobě vlastní.

 

Jana Krejčová


Upozornění

Školní hřiště bude pro veřejnost otevřeno od 25. 5. 2020.

Pracovní dny: 16.30 - 20.00 hod.

Víkendy, prázdniny: 9.00 - 12.00, 13.00 - 20.00 hod.

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka