Beseda Pacifická hřebenovka

27. 11. 2019

Beseda Pacifická hřebenovka

Žáci si mohli vyzkoušet, jaké to je, nést na zádech batoh se všemi potřebnými věcmi pro přežití v kalifornské poušti nebo horách Sierry Nevady. To vše doplněno fotografiemi z cesty a autorčiným poutavým vyprávěním.

Na závěr si každý z účastníků převzal svůj tzv. bucket list, kde si může začít zaznamenávat svá přání a cíle, kterých chce v životě dosáhnout. Pak už stačí jen dostatek odhodlání, motivace a  úsilí ke splnění těchto cílů.  Důkaz o tom, že nic není nemožné, nám  Lucka podala s přesvědčivostí sobě vlastní.

 

Jana Krejčová


Upozornění

Kalendář akcí

předchozí Prosinec 2019 následující

Jídelníček

Pátek 6.12.2019

Přesnídávka chléb labužník, pomazánka z kuřecího masa, čaj sladká švestka (A: 01,06,07,10,11,1A,1B,1C,1D)
Polévka kapustová (A: 01,09,1A)
Hl. Jídlo těstoviny po uhlířsku (slanina, vejce), kefírová buchta s ovocem a drobenkou, děti MŠ NE, mandarinka děti MŠ NE, džus (A: 01,03,07,1A)
Svačina kefírová buchta s ovocem a drobenkou, mandarinka, kakao (A: 01,03,07,1A)

Jídelníček na celý týden »

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka