Naši házenkáři ovládli krajské kolo!!!

8. 3. 2019

Naši házenkáři ovládli krajské kolo!!!

Starší žačky měly postup o něco jednodušší, když po výhře nad ZŠ Za mlýnem Přerov 20:12 postoupily do dalších bojů. Žáci sehráli čtyři náročná utkání s pouze jedním hráčem na střídačce. Nakonec po jediné prohře postupují na skóre. Všichni zaslouží obrovskou pochvalu a poděkování za reprezentaci naší školy a celého okresu Olomouc.

Konečné pořadí:
Hoši: 1. FZŠ Holečkova 2. ZŠ a NG Prostějov 3. ZŠ Litovel 4. ZŠ Přerov 5. ZŠ Senice n/H
Dívky: 1. FZŠ Holečkova  2. ZŠ Přerov

Školu reprezentovali a branky stříleli: Dívky: Hätlerová  K., Zlámalová E., Marešová P., Hlaváčková K., Hoffmannová V., Klabíková M., Kolčavová N., Smetková A., Malíšková P.

Hoši: Kužel J., Fröml P., Somol D., Janota M., Lešanský M., Vymazal L., Vaca J., Matlák P.

Fotogalerie ZDE

předchozí Květen 2019 následující

Pondělí 20.5.2019

Přesnídávka chléb řemeslnný, pomazánka švédská (ryby), okurek, Caro (A:01,04,07,10,1A,1B,1C)