Školní rok

Třídnictví ve šk. roce 2019/2020

přípravná třída:

Mgr. Pavla Kulštrunková

1. stupeň:

  • 1.A - Mgr. Marie Hýžová
  • 1.B - Mgr. Jana Šporiková
  • 1.C - Mgr. Eva Navrátilová
  • 2.A - Mgr. Miroslava Turková
  • 2.B - Mgr. Marie Kadlčíková
  • 2.C - Mgr. Alena Čermáková
  • 3.A - Mgr. Martina Smékalová
  • 3.B - Mgr. Libuše Travěncová
  • 4.A - Mgr. Ivana Líbalová
  • 4.B - Mgr. Radka Hladíková
  • 4.C - Mgr. Monika Sekulová
  • 5.A - Mgr. Jana Krejčová
  • 5.B - Mgr. Bronislava Scholasterová

2. stupeň

  • 6.A - Mgr. Petr Skákal
  • 6.B - Mgr. Kateřina Kovářová
  • 7.A - Mgr. Lubomír Fiala
  • 7.B - Mgr. Stanislava Laboňová
  • 8.A - Mgr. Libuše Dvořáková
  • 8.B - Mgr. Veronika Křepelková
  • 9.A - Mgr. Jana Vyhlídalová
  • 9.B - Mgr. Zdeněk Pátík

 

Netřídní učitelé 2. stupně:

  • Mgr. Michaela Janotová
  • Mgr. Jindřiška Trčalová
  • Mgr. Jarmila Kubínová
  • Mgr. Soňa Švubová
  • Mgr. Stanislava Menšíková
  • Mgr. Tereza Vlachová
  • Mgr. Eliška Čurdová
  • Mgr. Dominik Bartoň
  • Mgr. Lucie Bajerová
  • Bc. Lenka Matůšová
  • Bc. Adéla Jurová
  • Mgr. Tereza Pánková

 

Prázdniny ve šk. roce 2019/2020

Podzimní - úterý 29. 10. 2019 a středa 30. 10. 2019

Vánoční - pondělí 23. 12. 2019 - pátek 3. 1. 2020

Pololetní - pátek 31. 1. 2020

Jarní - 3. 2. - 9. 2. 2020

Velikonoční - čtvrtek 9. 4. 2020

Hlavní prázdniny - středa 1. 7. 2020 - pondělí 31. 8. 2020

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020

 

 

Upozornění

Kalendář akcí

předchozí Říjen 2019 následující

Jídelníček

Úterý 22.10.2019

Přesnídávka chléb svačinový, pomazánka tvarohová s vejci, mrkev, mléko (A: 01,03,07,1A,1B)
Polévka zeleninová s jáhly (A: 09)
Hl. Jídlo kuřecí paličky pečené, rýže basmati, broskvový kompot, neperlivá minerálka (A:01,1A)
Svačina rohlík, pomazánkové máslo s tuňákem, čaj meruňka + nopál

Jídelníček na celý týden »

Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Elektronická žákovská knížka