Spaní ve škole.

24.6.2017

Spaní ve škole.
Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole. Spaní ve škole.

Ve šk. roce 2018/2019 bude opět otevřena přípravná třída. Informace v sekci pro rodiče.

předchozí Červen 2018 následující

Úterý 19.6.2018

Přesnídávka chléb Podhorák, pomazánka cizrnová, okurek, čaj jahoda+gingko (A:01,07,10,1A,1B)
Polévka rajčatová s kapáním (A: 01,03,07,09,1A)