Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Škola nemá účet na žádné sociální síti z důvodu ochrany soukromí žáků a pedagogů.

Informace tvářící se jako oficiální na Instagramu, Facebooku, TikToku atd. jsou podvodné.

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Mikuláš, anděl a čerti

4. 12. 2020

navštívili naši školu v pátek 4.12.2020. A protože máme samé hodné děti, nikoho neodnesli čerti do pekla a sv. Mikuláš s andělem rozdali spoustu dárků.

Vánoční hvězda

3. 12. 2020

přináší do rodin radost a předzvěst Vánoc. Letos jsme se opět s radostí zapojili do této akce, kterou pořádá sdružení Šance Olomouc, o.p.s., a rekordní výtěžek z prodeje, 25 200Kč, bude věnován Hematologicko-onkologickému oddělení a Dětské klinice FN Olomouc. S peněžním darem pro sdružení se připojili někteří rodiče a učitelé.

Volba povolání

27. 11. 2020

Výchovná poradkyně upozorňuje žáky 9. tříd a jejich rodiče, že v sekci přijímací řízení -ZDE najdou prezentaci k volbě povolání a další informace k přijímacímu řízení.

Informace k výuce od 30.11.2020

24. 11. 2020

Od pondělí 30. 11. 2020 se otvírají základní školy pro žáky všech ročníků. Prosím, věnujte pozornost následujícím informacím k provozu školy.

Žáci 1. až 5. ročníku a žáci 9. ročníku se vzdělávají ve škole podle svého rozvrhu.
Žáci 6., 7. a 8. ročníku se střídají. Týden chodí do školy, týden se vzdělávají distančně.

Podzimní fotosoutěž

20. 11. 2020

V rámci přírodopisu se žáci třídy 6.A vydali do podzimní přírody "lovit" beze zbraní, tedy ty nejkrásnější přírodní scenérie. Sešlo se celkem 22 fotografií a porotci, kterými byli členové žákovského parlamentu, neměli lehký úkol.