Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Škola nemá účet na žádné sociální síti z důvodu ochrany soukromí žáků a pedagogů.

Informace tvářící se jako oficiální na Instagramu, Facebooku, TikToku atd. jsou podvodné.

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »

25. 2. 2021

Dle aktuálního nařízení vlády platí od čtvrtka 25. 2. 2021 pro všechny osoby ve školách (žáci, pedagogové i nepedagogové) povinnost při pobytu uvnitř budovy nosit respirátor, zdravotnickou obličejovou masku (chirurgickou roušku) nebo nanoroušku.
Podle vyjádření MŠMT se za obdobný prostředek nepovažuje látková rouška!

krása a ošklivost našeho města

25. 2. 2021

V rámci hodin VOB a tématu kultura a krása se žáci 7.A a 7.B vypravili do města, kde měli ulovit fotky toho, co jim na něm přijde krásné a taky ošklivé. Podmínkou bylo, že obě fotky měly mít uměleckou hodnotu. Učili se tak hledat estetiku i v maličkostech a ve věcech, které na pohled třeba úplně krásné nejsou.

Fake news

25. 2. 2021

Žáci 7.A a 7.B se v rámci hodin Výchovy k občanství věnovali rozpoznávání a klasifikaci dezinformací a fake news a také boji s těmito fenomény.

Dopis významné osobnosti

24. 2. 2021

zkoušeli napsat žáci 4. A. Proto se nechali  inspirovat historickými osobnostmi našich dějin. A vy se můžete přesvědčit, že se jim to povedlo.

Jak dobře znáš Olomouc?

23. 2. 2021

V rámci předmětu Výchova k občanství se děti ze 6.A vydaly do ulic města a hledaly informace k fotografiím uvedeným v kvízu. Úkol je bavil a co bylo nejdůležitější, donutil je vyrazit ven a odpočinout si od výuky před obrazovkou počítače.