Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Exkurze 7. B

10. 6. 2021

Třída 7. B absolvovala komentovanou exkurzi ve sklenících FLORA Olomouc.

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků a přípravné třídy

9. 6. 2021

Srdečně zveme všechny rodiče budoucích prvňáčků na informativní schůzku, která se koná ve středu 9. 6. 2021 v 16.00 hodin v jídelně ZŠ Holečkova 10.
Schůzka rodičů dětí, které budou navštěvovat přípravnou třídu, je ve stejném termínu ve třídě přípravky. Budova 1. stupně.

Parkování u školy

9. 6. 2021

Nově byla před školu na malé parkoviště umístěna značka K+R (Kiss and ride). Tato dopravní značka umožňuje řidičům motorových vozidel zastavit na určeném místě a umožnit spolucestujícím nerušené vystoupení z vozidla. Škola chce tímto krokem přispět ke zlepšení bezpečnosti dopravy u školy.

Domácí mazlíček ve 4.A

5. 6. 2021

K zopakování učiva přírodovědy využili čtvrťáci novou formu a to
výrobu tzv. lapbooku - knihy vyrobené sobě na míru. Děti tato práce velmi baví a lépe si učivo zapamatují. Zapojily fantazii a výborně téma zpracovaly. V knihách nechyběla pexesa, křížovky, kvízy a skládačky.

Školní kolo OVOV

3. 6. 2021

proběhlo za krásného počasí a velké snahy všech sportovců. V září pojede školní družstvo na Republikové finále škol do Brna. O prázdninách je však potřeba trénovat, hlavně silové a technické disciplíny.