Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Třeťáci ve Sluňákově

19. 1. 2022

Program Vypečená houska děti velmi bavil. Vlastnoručně si vyzkoušely, jak se z obyčejného zrníčka obilí stane houska. Mlátily cepem, čistily od plev, mlely na ručním mlýnku a nakonec si vyrobily těsto a upekly křupavé špaldové housky.

Třídní schůzky a konzultace

10. 1. 2022

se konají v úterý 11.1.2022 za standardních hygienických podmínek. Všichni přítomní v budově školy musí mít nasazený respirátor, musí dodržovat rozestupy 1,5m, u vchodu školy použijí desinfekci rukou. Do budovy vstupují jen osoby bez příznaků respiračních onemocnění. Děkujeme za pochopení.

Projekt IKAP – hustota (8.A)

8. 1. 2022

Do projektu IKAP se od ledna zapojili žáci 8. ročníku. V úterý 4. 1. vybraní žáci 8.A se učili v laboratoři SŠLCH vážit, připravovat roztoky, filtrovat a stanovovat hustotu roztoku.

Bezpečné chování na internetu

4. 1. 2022

V úterý 4.1.2022 navštívili žáci 4.C olomoucké P-centrum. Program žáky formou hry seznámil se základními pravidly bezpečného pohybu na internetu. Pomocí příběhu přiblížil žákům potřebu ochrany vlastního soukromí a identity. Také ukázal postup řešení a možnosti, kam se obrátit v případě, že je žák svědkem nebo obětí kyberšikany.

Informace k testování žáků od 3.1.2022

30. 12. 2021

Vláda ČR schválila dne 22. 12. 2021 změny v testování žáků ve školách s účinností od 3.1.2022: