Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Vánoční hvězda opět na naší škole

26. 11. 2021

Již tradičně se naše škola zapojuje do charitativní akce společnosti Šance Olomouc, o.p.s.

Pondělní screeningové testování žáků

25. 11. 2021

Vážení rodiče,
na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR každé pondělí  screeningové testování žáků na naší škole. Ve stejném režimu jako v minulých dnech. Zatím do 28. 2. 2022.

aktuální informace týkající se potvrzování tiskopisu školou pro účely poskytnutí ošetřovného

23. 11. 2021

Pokud krajská hygienická stanice nařídí uzavření školy či její části (třídy), vystaví příslušná škola na základě podkladů zaslaných krajskou hygienickou stanicí rodičům tiskopis „Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)“. Tiskopis slouží jako potvrzení dané školy a je veřejně k dispozici na ePortálu ČSSZ.

S kočičkou Olou po Olomouci

12. 11. 2021

Čtvrťáci se v pátek vypravili na prohlídku náměstí a radnice s kočičkou Olou. Nejvíce si užili výhled z ochozu radniční věže.

Projekt IKAP – tvrdost vody

9. 11. 2021

Deváťáci si opět vyzkoušeli praktickou výuku v laboratoři Střední školy logistiky a chemie. Tentokrát se úspěšně pokoušeli stanovit tvrdost pitné vody.