Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Zde najdete oficiální informace o škole www.zsholeckova.cz

Školu tvoří :
I. a II. stupeň ZŠ Holečkova č. 10, ZŠ Rooseveltova č. 103 1. - 5. ročník, MŠ Holečkova č. 7,
MŠ Sweitzerova č. 12, MŠ Střední Novosadská č. 50, MŠ Štístko Holečkova č. 10

archiv aktualit »
Besedy se strážníky městské policie

8. 12. 2022

začaly na 1. stupni ve středu 7.12.2022. Besedy jsou zaměřeny na osobní bezpečnost, dopravní bezpečnost, pravidla silničního provozu pro cyklisty....

V pondělí chodil po škole sv. Mikuláš

7. 12. 2022

s čerty a anděly. A hodné děti dostaly mikulášskou nadílku.

Prvňáčci na zámku

6. 12. 2022

Vánočně vyzdobený zámek v Čechách pod Kosířem přivítal naše prvňáčky v úterý 6.12.2022. Děti si prohlédly zámek, seznámily se s vánočními tradicemi a vyrobily si malý dárek.

Bobřík informatiky

6. 12. 2022

Žáci ZŠ Holečkova se v listopadu zapojili do celostátní soutěže Bobřík informatiky. Celkem se na naší škole zúčastnilo 290 žáků ve třech kategoriích. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Kristýna Pluskalová, Kryštof Křeháček a Laura Peřinová.

Čáry a kouzla ve 4.A

1. 12. 2022

Ve čtvrtek ráno se celá třída 4.A přenesla do světa čar a kouzel, aby se pokusila zachránit Vánoce před strašlivou kletbou čarodějnice Morweny. Držme jim palce, ať se jim to povede.