Vítejte na stránkách ZŠ Holečkova

Naše škola je úplnou školou s 1. – 9. postupným ročníkem. Nachází se v jižní části města. Ke škole patří moderní sportovní areál a školní zahrada. Součástí školy je i odloučené pracoviště 1. stupně na ulici Rooseveltova 103, čtyři mateřské školy a školní jídelna.

archiv aktualit »
lednová výzva ve šplhu

2. 2. 2023

vyvrcholila úterními závody. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Amálie Nakládalová, Sabina Vítková, Mikuláš Babík a Štěpán Kelar. Skvělým šplhavcům blahopřejeme!

Máme skvělé matematiky

30. 1. 2023

Tři naši žáci z pátých tříd se umístili v první osmičce okresního kola matematické olympiády. Oliver Přidal všechny soupeře porazil, získal plný počet bodů a stal se zaslouženým vítězem. Štěpán Juran obsadil skvělé 6. místo a jen o 2 příčky za ním skončil Tadeáš Pastor. Vítězům blahopřejem a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mumie v 6. B

19. 1. 2023

Při hodině dějepisu si žáci, kteří se právě učí o nejstarších dějinách Egypta, vyzkoušeli postup mumifikace. Ze 4 spolužáků se staly pěkné mumie.

Fond pomoci olomouckým dětem

18. 1. 2023

Dovolujeme si upozornit, že Statutární město Olomouc vyhlašuje novou výzvu Fondu pomoci olomouckým dětem. Více informací ZDE