Jak proběhl první den s žáky?

12. 4. 2021

Jak proběhl první den s žáky?

V pondělí 12. 4. 2021 konečně přišli alespoň někteří žáci do školy. Ukázalo se, že žáci bez problémů sami zvládnou test na Covid. Je to pro ně hezké laboratorní cvičení s okamžitým výsledkem. Za zvládnutí testu dostali medaili a dál se učili v rouškách ve třídách. Učitelé se těšili na žáky a žáci na učitele. Při pobytu venku učitelé a vychovatelé zorganizovali čas tak, aby žáci mohli být bez roušek při dodržení rozestupů.

I za těchto podmínek probíhá výuka ve škole v klidu a bez problémů. Doufám, že co nejdřív budou do školy chodit všichni žáci.

Martin Vosyka

Informace k zápisu do přípravné třídy naleznete ZDE.

Od pondělí 19. 4. 2021 je otevřeno školní hřiště pro veřejnost. Maximálně může být na sportovišti 12 osob. Pomůcky se nepůjčují. Více informací ZDE.

předchozí Duben 2021 následující