Nové učebny na 2. stupni

17. 3. 2021

Nové učebny na 2. stupni

Na druhém stupni ZŠ jsme otevřeli nově zrekonstruované a vybavené učebny fyziky, chemie, přírodopisu a interaktivní učebnu jazyků.

Učebny jsou vybaveny nejmodernějšími didaktickými, stavebními a zobrazovacími technologiemi. Žáci mají k dispozici nejmodernější ergonomické pracoviště. Tuto rozsáhlou přestavbu a vybavení zajistilo město Olomouc díky zapojení do programu Integrované teritoriální investice olomoucké aglomerace – ITI, podpořené penězi z EU. Součástí rozsáhlé přestavby je výtah.

Fotogalerie ZDE

Informace k zápisu do přípravné třídy naleznete ZDE.

Od pondělí 19. 4. 2021 je otevřeno školní hřiště pro veřejnost. Maximálně může být na sportovišti 12 osob. Pomůcky se nepůjčují. Více informací ZDE.

předchozí Duben 2021 následující