Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Organizace výuky v týdnu od 17.5.2021

17. 5. 2021

Organizace výuky v týdnu od 17.5.2021

V týdnu od 17. 5. chodí do školy žáci 8. a 9. ročníku. Žáci 6. a 7. ročníku se vzdělávají distančně.

Testování antigenními testy: Žáci druhého stupně se testují v pondělí a ve čtvrtek ráno ve své třídě. Pokud žák nebude ve škole přítomen v den testování (např. nemoc, návštěva lékaře apod.), bude se testovat v den, kdy přijde do školy v kanceláři školy.

 Organizace pro žáky 1. až 5. ročníku:  

V týdnu od 17. 5. nastupují všichni na prezenční výuku. Žáci se učí podle obvyklého rozvrhu. Škola se otevírá v 7:40 a školní družina v 6:00.

Testování antigenními testy:  Žáci prvního stupně se testují jen v pondělí ve své třídě.  Žáci v ranní družině se testují při příchodu. Pokud žák nebude ve škole přítomen v den testování (např. nemoc, návštěva lékaře apod.), bude se testovat v den, kdy přijde do školy v kanceláři školy.

Školní družina

V týdnu od 17.5. je obvyklý provoz školní družiny.

Stravování

Žáci, kteří mají prezenční výuku jsou přihlášeni ke stravování. Pokud nechtějí stravu, musí si ji odhlásit.Dokumenty ke stažení

pdf Souhlas se samostatným odchodem žáka ze školy testování.pdf 369363 Kb

Upozornění