Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Školní Guláš

15. 12. 2020

Školní Guláš

Žáci na druhém stupni se rozhodli, že obnoví školní noviny a tak pod taktovkou Markéty Miklíkové a Barbory Staňkové ze 7. A vznikl redakční tým složený ze žákyň a žáků 5. - 7. tříd. Po tvrdé práci (kterou stěžovalo a stěžuje i to, že se redaktoři nemůžou potkávat osobně, ale musí všechno řešit skrze videokonference a Teamsy) vám tedy hrdě můžou představit pilotní díl školních novin, které byly pojmenovány Školní Guláš. S nadějí, že to zas až takový guláš nebude, a že se vám první díl (na kterém si redaktoři a šéfredaktorky teprve zkoušeli, v čem dlí úskalí novinářské a redakční práce a kde testovali své možnosti) bude líbit a už teď se budete těšit na vydání příští.
Autorkami loga jsou Eliška Balcarová (7.B) a Kateřina Michaela Kopečná (6.B).Dokumenty ke stažení

pdf Školní guláš.pdf 642869 Kb

Upozornění

Od pondělí 19. 4. 2021 je otevřeno školní hřiště pro veřejnost. Pomůcky se nepůjčují. Více informací ZDE.