Základní škola
Holečkova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Školní Guláš vychází potřetí

14. 12. 2021

Školní Guláš vychází potřetí

Školní časopis Školní Guláš má od nového školního roku i nový, nadšený redaktorský tým, který si Vám dovoluje představit své první, zbrusu nové číslo! Jak už je naším dobrým zvykem, je Guláš nabitý informacemi, nápady, zajímavostmi, rozhovory, humorem, ale také seriózní novinářskou prací. Všichni Novináři z 5.A, 5.B, 6. C a 8.B napsali do časopisu výborné příspěvky, Vaší pozornosti by ale určitě neměly uniknout články o úspěchu naší školy v projektu Vytuň si školu od šéfredaktora Matěje Hromka a také přednovoroční upozornění na škodlivost ohňostrojů od Viktorie Kryštofíkové. Časopis si můžete přečíst ve svých třídách, ve vestibulu školy nebo na nástěnce vedle učebny chemie na 2. stupni. Příjemné počtení! :)

 Dokumenty ke stažení

pdf Školní Guláš roč. 2 č. 1.pdf 1753203 Kb

Upozornění