Novinky

první stránka předchozí stránka 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11|    ...z 58    další stránka poslední stránka    1 - 10    celkem záznamů571
Reklama - 7.B

7. 3. 2021 -

Žáci 7. B v rámci distanční výuky slohu vytvářeli reklamu. Propagovat
měli naši školu - FZŠ Holečkova. Podívejte se na jejich pěkné nápady.

Druhé číslo Školního guláše

2. 3. 2021 -

Redakce školních novin si Vám dovoluje představit druhé číslo Školního guláše, které je plné vtipů, rad a tipů na vyplnění dlouhých chvil.

Od pondělí 1. 3. 2021 až do odvolání se všichni žáci vzdělávají distančně

1. 3. 2021 -

Pokud mají žáci zájem o obědy, musí si je samostatně přihlásit a odebírat do jídlonosiče ve výdejně u kanceláře ŠJ denně od 10.30 - 13.00 hod.

25. 2. 2021 -

Dle aktuálního nařízení vlády platí od čtvrtka 25. 2. 2021 pro všechny osoby ve školách (žáci, pedagogové i nepedagogové) povinnost při pobytu uvnitř budovy nosit respirátor, zdravotnickou obličejovou masku (chirurgickou roušku) nebo nanoroušku.
Podle vyjádření MŠMT se za obdobný prostředek nepovažuje látková rouška!

celá aktualita »

krása a ošklivost našeho města

25. 2. 2021 -

V rámci hodin VOB a tématu kultura a krása se žáci 7.A a 7.B vypravili do města, kde měli ulovit fotky toho, co jim na něm přijde krásné a taky ošklivé. Podmínkou bylo, že obě fotky měly mít uměleckou hodnotu. Učili se tak hledat estetiku i v maličkostech a ve věcech, které na pohled třeba úplně krásné nejsou.

Fake news

25. 2. 2021 -

Žáci 7.A a 7.B se v rámci hodin Výchovy k občanství věnovali rozpoznávání a klasifikaci dezinformací a fake news a také boji s těmito fenomény.

Dopis významné osobnosti

24. 2. 2021 -

zkoušeli napsat žáci 4. A. Proto se nechali  inspirovat historickými osobnostmi našich dějin. A vy se můžete přesvědčit, že se jim to povedlo.

Jak dobře znáš Olomouc?

23. 2. 2021 -

V rámci předmětu Výchova k občanství se děti ze 6.A vydaly do ulic města a hledaly informace k fotografiím uvedeným v kvízu. Úkol je bavil a co bylo nejdůležitější, donutil je vyrazit ven a odpočinout si od výuky před obrazovkou počítače.

Výchova k občanství

6. 2. 2021 -

Žáci devátých ročníků se pokoušeli v rámci Výchovy k občanství napsat motivační dopis k  žádosti o pracovní místo. I přes náročnost tématu a zvláště s přihlédnutím k distančnímu způsobu výuky, se většině z nich podařilo napsat dopisy, za které se nemusí stydět.

celá aktualita »

Informace k vydání vysvědčení a provozu školy

28. 1. 2021 -

Dnešním dnem končí 1. pololetí školního roku 2020/2021. Věnujte, prosím, zvýšenou pozornost následujícím informacím.