Novinky

první stránka předchozí stránka 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11|    ...z 62    další stránka poslední stránka    1 - 10    celkem záznamů620
Úspěch v olomouckém projektu „Vytuň si školu.“

15. 10. 2021 -

Žáci a žákyně 7.A třídy, Sabina Vítková, Markéta Paroulková, David Šíma a Jakub Havelka, úspěšně reprezentovali ve středu 13.10. 2021 naši školu ve finále soutěže Vytuň si školu. Soutěž byla vyhlášena Magistrátem města Olomouce a byla určena pro žáky 2. stupně olomouckých základních škol.

Dentální hygiena

14. 10. 2021 -

pro žáky 1. stupně připravili studenti LF UP v Olomouci přednášku, ve které děti získají i praktické rady, jak pečovat o svůj chrup.

Projekt IKAP – projektový den v laboratoři

12. 10. 2021 -

Dlouhodobá spolupráce se Střední školou logistiky a chemie v Olomouci pokračuje i v letošním školním roce. Tématem prvního projektového dne v laboratoři byla oblíbená separační metoda - destilace.

Volby nanečisto

12. 10. 2021 -

Je s podivem, že výsledky voleb nanečisto v naší škole téměř přesně kopírovaly výsledky celostátních voleb.

V pátek 8.10. 2021 se celá škola vypravila do přírody,

8. 10. 2021 -

aby si žáci užili krásný podzimní den, zasportovali si a něco nového se dozvěděli.

Adaptační kurz 6.B

7. 10. 2021 -

na Lovecké chatě v Horce nad Moravou si mohli konečně užít i žáci 6.B. Všech 22 žáků se zapojilo do aktivit a užili si den plný kooperativních her a aktivit.

celá aktualita »

Problémy s přihlášením do žákovské knížky

6. 10. 2021 -

Vážení rodiče,
z důvodu nezbytné aktualizace kořenových certifikátů firmou „Bakaláři“ nastal u některých telefonů problém s přihlášením do elektronické žákovské knížky přes mobilní aplikaci. Podle sdělení správce sítě je na vině zastaralý software těchto mobilních telefonů – je potřeba tento software upgradovat. Pokud to nebude možné, doporučujeme přihlášení do elektronické žákovské knížky přes odkaz na webu školy (www.zsholeckova.cz). Tento odkaz by měl bezchybně fungovat i na starších mobilních telefonech. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Sběr papíru

5. 10. 2021 -

Ve dnech 5. -7. 10. 2021 pořádá škola tradiční sběr papíru. Kontejner bude přistaven na parkovišti u hřiště, papír se vybírá v tyto dny v době 7.00 - 7.40 a 15.00 - 17.00. Papír svažte do balíčku. KARTONY NESBÍRÁME! Nejlepší sběrači budou odměněni.

Volby nanečisto

5. 10. 2021 -

Protože celá země teď žije volbami do poslanecké sněmovny, i naše škola ožila snahou angažovaných žáků 7. a 8. ročníků a ve dnech 4., 5. a 6. 10. na 2. stupni probíhají volby nanečisto.

celá aktualita »

Bojovka alias GPS (gde propáníčka su)

4. 10. 2021 -

Tento týden se žáci 7.B a 7.A v rámci občanské výchovy vypravili do centra města, kde na ně čekaly poměrně těžké úkoly - rychle se zorientovat v mapě, mít oči na šťopkách a všímat si svého okolí a také pomoct si bez použití mobilních telefonů.