Novinky

první stránka předchozí stránka 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11|    ...z 63    další stránka poslední stránka    1 - 10    celkem záznamů630
Vánoční hvězda opět na naší škole

26. 11. 2021 -

Již tradičně se naše škola zapojuje do charitativní akce společnosti Šance Olomouc, o.p.s.

Pondělní screeningové testování žáků

25. 11. 2021 -

Vážení rodiče,
na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR každé pondělí  screeningové testování žáků na naší škole. Ve stejném režimu jako v minulých dnech. Zatím do 28. 2. 2022.

celá aktualita »

aktuální informace týkající se potvrzování tiskopisu školou pro účely poskytnutí ošetřovného

23. 11. 2021 -

Pokud krajská hygienická stanice nařídí uzavření školy či její části (třídy), vystaví příslušná škola na základě podkladů zaslaných krajskou hygienickou stanicí rodičům tiskopis „Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)“. Tiskopis slouží jako potvrzení dané školy a je veřejně k dispozici na ePortálu ČSSZ.

S kočičkou Olou po Olomouci

12. 11. 2021 -

Čtvrťáci se v pátek vypravili na prohlídku náměstí a radnice s kočičkou Olou. Nejvíce si užili výhled z ochozu radniční věže.

Projekt IKAP – tvrdost vody

9. 11. 2021 -

Deváťáci si opět vyzkoušeli praktickou výuku v laboratoři Střední školy logistiky a chemie. Tentokrát se úspěšně pokoušeli stanovit tvrdost pitné vody.

Informace ke screeningovému testování

2. 11. 2021 -

Vážení rodiče,
na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR proběhne ve dnech 8. a 15. 11. 2021 screeningové testování žáků na naší škole. Žáci budou testováni antigenními neinvazivními testy.

Podzimní sběr papíru

22. 10. 2021 -

Na začátku měsíce října proběhl tradiční sběr starého papíru. Letos se zúčastnily všechny třídy. Celkem jsme nasbírali 13 921 kg papíru. Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili a všem, kteří pomohli s organizací.

celá aktualita »

Živá knihovna u nás ve škole

22. 10. 2021 -

21. 10. se žáci 9.A a 9.B stali čtenáři tzv. Živé knihovny, tedy knihovny, kde si mohli "vypůjčit a číst" živé knihy, alias lidi se zajímavým životním příběhem. Navštívili nás 4 lidé - někteří s handicapem, někteří mají zkušenost se životem na ulici.

Drakiáda

21. 10. 2021 -

ve školní družině se opravdu vydařila. Nádherné podzimní počasí, lehký větřík a spousta parádních draků na obloze!

Soutěž Pěšky do školy

18. 10. 2021 -

ZŠ Holečkova se ve druhé polovině září zapojila do soutěže Pěšky do školy 2021, která byla součástí každoroční akce v rámci den Evropské mobility.  Cílem tohoto projektu je zvýšit počty dětí, které se do školy dopravují pěšky, čímž přispívají jak svému zdraví a lepší náladě, tak si uvědomují narůstající problém zvyšující se dopravy ve městech.

předchozí Listopad 2021 následující