Učíme se navzájem

24. 6. 2026
Žáci 9. tříd si vyzkoušeli, jaké je to stát na druhé straně a vést vyučovací hodinu na 1. stupni.

 Ve 3. a 4. třídách si připravili vlastní aktivity a ukázali, že se na svou roli dokázali velmi dobře připravit. Mladší spolužáci si užili příjemné zpestření výuky a s nadšením se zapojovali do připravených úkolů. Pro deváťáky to byla cenná zkušenost, při které si mohli vyzkoušet zodpovědnost, komunikaci i práci s mladšími dětmi. Bylo hezké sledovat spolupráci napříč ročníky a vzájemnou inspiraci mezi žáky.

Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace